Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

close


Regulamin akcji "BON PODARUNKOWY DLA GITARZYSTY"

 

 1. Regulamin określa zasady działania Bonów Upominkowych w ramach akcji "BON PODARUNKOWY DLA GITARZYSTY". Organizatorem programu jest Usługi Księgowe Ewa Polarczyk-Szmalec, dla-gitarzysty.pl z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Drohobyckiej 19/4, 54-620 Wrocław, NIP: 8942901262, REGON: 021437150 zwana dalej Organizatorem.
   

 2. Niniejszy Regulamin reguluje zasady organizacji akcji "BON PODARUNKOWY DLA GITARZYTY".
   

 3. Czas trwania promocji rozpoczyna się w dniu 04.12.2014 r. i trwa do 31.12.2014 r.,
  zwanym dalej Okresem promocji.
   

 4. Uczestnikiem akcji może być osoba fizyczna, osoba prawna oraz jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która spełnia warunki uczestnictwa w akcji określone w niniejszym Regulaminie.
  Osoby, które nie posiadają pełnej zdolności do czynności prawnych mogą brać udział w Promocji za zgodą swojego prawnego opiekuna.

 5. W promocji nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora, oraz innych podmiotów bezpośrednio powiązanych z Organizatorem, a także członkowie ich najbliższej rodziny (małżonkowie, dzieci, rodzice, rodzeństwo).
     

 6. Kod bonu podrunkowego generowany jest przez pracownkia sklepu dla-gitarzysty.pl po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.
   

 7. Bony upominkowe nie sumują się, nie podlegają wymianie na gotówkę. Bony upominkowe nie łączą się ze stałym rabatem przypisanym do konta w sklepie lub obecnymi akcajmi promocyjnymi.
   

 8. Realizacja bonu podarunkowego wynikającego z zakupionego bonu podarunkowego następuje w momencie złożenia kolejnego zamówienia w sklepie dla-gitarzysty.pl. Po wpisaniu kodu z bonu podczas składania zamówienia, kwota do zapłaty automatycznie zostanie odjęta zgodnie z kwotą jaka widnieje na bonie. 
   

 9. Zwrot towaru w ramach niniejszej promocji możliwy jest jedynie przy zwrocie całości zakupionego towaru, zgodnego z dowodem zakupu (paragon, faktura).
   

 10. Organizator nie odpowiada za zgubienie bonu podarunkowego. 
   

 11. Niewykorzystanie bonu podarunkowego, zgodnie z terminem określonym w treści regulaminu, jest równoznaczne z utratą ważności bonu i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec Organizatora z jakimikolwiek roszczeniami w tym zakresie.
   

 12. Organizator może w dowolnym momencie zakończyć promocję, bez podawania przyczyny. Bony podarunkowe będą oferowane do odwołania lub do wyczerpania zapasów.

 

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą
serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności
kartami VISA/MASTERCARD