Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

closeKostka Piglet 4, MEDIUM, POLIWĘGLAN, rhythm

Kostka P4FP jest wykonana z poliwęglanu nadającego wysokim dźwiękom wyrazistość. 

Standardowa konstrukcja kostki gitarowej, wzbogaconej o otwory perforacyjne dla uzyskania większej elastyczności.wersja: RHYTHM

materiał: POLIWĘGLAN

 

WAGAWYSOKOŚĆSZEROKOŚĆGRUBOŚĆGRUBOŚĆ KOŃCÓKI
0.40 grama31.5 mm 26.5 mm 0.8 mm 0.6 mm  Więcej szczegółów

Seria kostek gitarowych PiGLET została stworzona specjalnie z myślą o wyeliminowaniu częstego i irytującego problemu, jakim jest niechciane obracanie się kostki podczas grania. To z kolei prowadzi do szeregu innych komplikacji, takich jak utrata rytmu między dźwiękami, płytkość dźwięku czy też chwilowa dekoncentracja. Nawet te kostki gitarowe, które posiadają szorstką powierzchnię ścierania, nie są w stanie powstrzymać odchylania bądź odwracania się kostki od pożądanej pozycji, zwłaszcza przy dłuższej i mocniejszej grze.

Firmie POLYSPECTRUM udało się rozwiązać ten problem poprzez dodanie starannie rozmieszczonych wypustów schowanych wewnątrz obudowy kostki. Każdy taki rowek został ukształtowany tak, by odpowiadać konkretnej części kciuka i każdego z palców używanych podczas gry. Rozmieszczenie rowków jest zależne od kąta, pod którym kostka dotyka strun.

Kostka PiGLET 4 jest oferowana w dwóch rodzajach plastiku i dwóch grubościach. Mamy tu do czynienia ze standardową konstrukcją kostki gitarowej, wzbogaconej jednak o otwory perforacyjne dla większej elastyczności co nie pozwala kostce obracać się podczas gry. Kostkę PiGLET 4 wykorzystuje się do standardowych gitar rytmicznych. Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Polecamy również


Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą
serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności
kartami VISA/MASTERCARD