Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

closeKostka Piglet 3, HARD, POLIWĘGLAN, rowek na kciuk, rhythm, bass

Kostkę P3CTP tworzy przezroczysty poliwęglan odpowiedzialny za ostre, wyraziste brzmienie. 

wersja: RHYTHM, BASS

materiał: POLIWĘGLAN

1 rowek na kciuk

 

WAGAWYSOKOŚĆSZEROKOŚĆGRUBOŚĆ
0.70 grama31.5 mm 26.5 mm 2.0 mmWięcej szczegółów

Seria kostek gitarowych PiGLET została stworzona specjalnie z myślą o wyeliminowaniu częstego i irytującego problemu, jakim jest niechciane obracanie się kostki podczas grania. To z kolei prowadzi do szeregu innych komplikacji, takich jak utrata rytmu między dźwiękami, płytkość dźwięku czy też chwilowa dekoncentracja. Nawet te kostki gitarowe, które posiadają szorstką powierzchnię ścierania, nie są w stanie powstrzymać odchylania bądź odwracania się kostki od pożądanej pozycji, zwłaszcza przy dłuższej i mocniejszej grze.

Firmie POLYSPECTRUM udało się rozwiązać ten problem poprzez dodanie starannie rozmieszczonych wypustów schowanych wewnątrz obudowy kostki. Każdy taki rowek został ukształtowany tak, by odpowiadać konkretnej części kciuka i każdego z palców używanych podczas gry. Rozmieszczenie rowków jest zależne od kąta, pod którym kostka dotyka strun.

Kostka PiGLET 3 jest dostępna w dwóch rodzajach plastiku i wyłącznie dla jednego typu trzymania (z użyciem kciuka). Kostka ta charakteryzuje się grubą końcówką, idealną do ciężkiego metalu, thrashowych, a nawet i niektórych basowych brzmień.Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Polecamy również


Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą
serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności
kartami VISA/MASTERCARD