Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

closeKostka Piglet 3, NYLON, rowek na kciuk, rhythm, bass

Kostka P3CT jest wykonana z niewzmacnianego nylonu, który zapewnia miękką i ciepłą barwę dźwięku.

wersja: RHYTHM, BASS

materiał: NYLON

1 rowek na kciuk

 

WAGAWYSOKOŚĆSZEROKOŚĆGRUBOŚĆ
0.80 grama31.5 mm 26.5 mm 2.0 mmWięcej szczegółów

Seria kostek gitarowych PiGLET została stworzona specjalnie z myślą o wyeliminowaniu częstego i irytującego problemu, jakim jest niechciane obracanie się kostki podczas grania. To z kolei prowadzi do szeregu innych komplikacji, takich jak utrata rytmu między dźwiękami, płytkość dźwięku czy też chwilowa dekoncentracja. Nawet te kostki gitarowe, które posiadają szorstką powierzchnię ścierania, nie są w stanie powstrzymać odchylania bądź odwracania się kostki od pożądanej pozycji, zwłaszcza przy dłuższej i mocniejszej grze.

Firmie POLYSPECTRUM udało się rozwiązać ten problem poprzez dodanie starannie rozmieszczonych wypustów schowanych wewnątrz obudowy kostki. Każdy taki rowek został ukształtowany tak, by odpowiadać konkretnej części kciuka i każdego z palców używanych podczas gry. Rozmieszczenie rowków jest zależne od kąta, pod którym kostka dotyka strun.

Kostka PiGLET 3 jest dostępna w dwóch rodzajach plastiku i wyłącznie dla jednego typu trzymania (z użyciem kciuka). Kostka ta charakteryzuje się grubą końcówką, idealną do ciężkiego metalu, thrashowych, a nawet i niektórych basowych brzmień.Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Polecamy również


Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą
serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności
kartami VISA/MASTERCARD