Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

closeKostka Piglet 2 NYLON - pojedynczy palec + kciuk, rhythm

Kostki P2SN wykonane są z niewzmacnianego nylonu, który nadaje dźwiękom miękkich i ciepłych barw.Kostki charakteryzują się cienką końcówką oferującą dużą elastyczność niezbędną do płynnej gry na gitarze rytmicznej. 

wersja: RHYTHM

materiał: NYLON

ilosć rowków: 2 - pojedynczy palec + kciuk

WYSOKOŚĆSZEROKOŚĆGRUBOŚĆGRUBOŚĆ KOŃCÓKI
31.0 mm 26.5 mm 3.0 mm 0.6 mm

Więcej szczegółów

Seria kostek gitarowych PiGLET została stworzona specjalnie z myślą o wyeliminowaniu częstego i irytującego problemu, jakim jest niechciane obracanie się kostki podczas grania. To z kolei prowadzi do szeregu innych komplikacji, takich jak utrata rytmu między dźwiękami, płytkość dźwięku czy też chwilowa dekoncentracja. Nawet te kostki gitarowe, które posiadają szorstką powierzchnię ścierania, nie są w stanie powstrzymać odchylania bądź odwracania się kostki od pożądanej pozycji, zwłaszcza przy dłuższej i mocniejszej grze.

Firmie POLYSPECTRUM udało się rozwiązać ten problem poprzez dodanie starannie rozmieszczonych wypustów schowanych wewnątrz obudowy kostki. Każdy taki rowek został ukształtowany tak, by odpowiadać konkretnej części kciuka i każdego z palców używanych podczas gry. Rozmieszczenie rowków jest zależne od kąta, pod którym kostka dotyka strun.

W odróżnieniu do kostek dla gitary prowadzącej (PiGLET 1), kąt nachylenia dla kostek dla gitary rytmicznej (PiGLET 2) został zoptymalizowany do 35° umożliwiając tym samym przedramieniu zachować bezpieczną odległość od gitary. Inną unikalną cechą rytmicznej kostki gitarowej jest obecność cienkiej, 0,6-milimetrowej końcówki. W połączeniu ze starannie dobranymi polimerami, nadaje to serii kostek PiGLET 2 elastyczności niezbędnej do płynnej gry na gitarze rytmicznej.

 

Kostka PiGLET 2 jest dostępna tylko w jednej wersji tj. NYLON oraz dla jedno- i dwupalcowego trzymania.

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Polecamy również


Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą
serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności
kartami VISA/MASTERCARD