Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.

closeKostka Piglet 1 POLIWĘGLAN - pojedynczy palec + kciuk, lead

Kostki P1SP wykonane z przezroczystego poliwęglanu, który nadaje strunom ostrego i wysokiego dźwięku.

Gatunki muzyki blues, thrash, jazz, metal.

wersja: LEAD

materiał: POLIWĘGLAN

ilosć rowków: 2 - pojedynczy palec + kciuk

WAGAWYSOKOŚĆSZEROKOŚĆGRUBOŚĆ
0.60 gram 23.5 mm 20.0 mm 2.80 mm 

Więcej szczegółów

Seria kostek gitarowych PiGLET została stworzona specjalnie z myślą o wyeliminowaniu częstego i irytującego problemu, jakim jest niechciane obracanie się kostki podczas grania. To z kolei prowadzi do szeregu innych komplikacji, takich jak utrata rytmu między dźwiękami, płytkość dźwięku czy też chwilowa dekoncentracja. Nawet te kostki gitarowe, które posiadają szorstką powierzchnię ścierania, nie są w stanie powstrzymać odchylania bądź odwracania się kostki od pożądanej pozycji, zwłaszcza przy dłuższej i mocniejszej grze.

Firmie POLYSPECTRUM udało się rozwiązać ten problem poprzez dodanie starannie rozmieszczonych wypustów schowanych wewnątrz obudowy kostki. Każdy taki rowek został ukształtowany tak, by odpowiadać konkretnej części kciuka i każdego z palców używanych podczas gry. Rozmieszczenie rowków jest zależne od kąta, pod którym kostka dotyka strun.

I tak, w przypadku wersji dla gitary prowadzącej, kąt nachylenia jest taki, by umożliwić tylnej części wnętrza dłoni (najbliżej nadgarstka) znajdować się blisko strun, co pozwala w efekcie reszcie dłoni „szarpać” struny łatwo i szybko. Przedramię spoczywa natomiast obok gitary, pełniąc poniekąd rolę podstawy i nadając ciału stabilności, która pozwala na wykonywanie delikatnych ruchów nadgarstkiem w razie potrzeby. Kostki dla gitary prowadzącej są dostępne w wersji „single finger” (tj. jednopalcowej) dla tych osób, które oprócz kciuka używają tylko jednego palca do trzymania kostki, oraz „double finger” (tj. dwupalcowe) dla tych, którzy preferują trzymać kostkę w dwóch palcach. Seria kostek dla gitary prowadzącej PiGLET 1 idealnie nadaje się do grania szybkich skal, bluesa, jazzu, sweepingu, a także thrashowych czy metalowych sekwencji.Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Polecamy również


Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą
serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 40 banków i płatności
kartami VISA/MASTERCARD